Praca: Administrator ds. wspólnot mieszkaniowych

Ogłoszenie numer: 4210203, z dnia 2021-03-01

Zarządzamy Wspólnotami Mieszkaniowymi na terenie Wrocławia, teraz poszukujemy pracowników na stanowisko:

Administrator ds. wspólnot mieszkaniowych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych zgodnie z ustawą o własności lokali;
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji;
  • Korespondencja i prowadzenie zebrań z Właścicielami lokali;
  • Obsługa programu Weles 3 i PROBIT (do nauki na miejscu).

Wymagania

  • Wykształcenie : średnie/wyższe;
  • Obsługa programów MSOFFICE, EXCELL;
  • Doświadczenie minimalne 2 lata;
  • Mile widziane prawo jazdy.

Mile widziane:

  • Posiadanie samochodu osobowego, który będzie używany do wyjazdów służbowych na terenie Wrocławia (umowa ryczałtowa na ilość kilometrów).

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Naukę programów księgowych;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.