Praca: Analityk biznesowy

Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2026
OBOWIĄZKI:
Pracuje bez nadzoru i efektywnie obsługuje małe i średnie projekty; Zarządza wymaganiami, które mogą prowadzić do konfliktów i prowadzi do ich rozwiązania; Monitoruje proces zarządzania wymaganiami przez cały czas trwania projektu; Określa cele biznesowe i możliwości rozwiązań; Analizuje wymagania funkcjonalne i rozwija spójny zakres rozwiązań; Identyfikuje i analizuje role i podstawy uczestników projektu; Dokumentuje i potwierdza rezultaty; . Usprawnia priorytetyzację wymogów; Prowadzi klienta i zespół projektowy do wspólnego rozumienia wymagań funkcjonalnych. Zapewnia możliwości śledzenia wymogów; Determinuje najbardziej poprawne odpowiedzi do zidentyfikowanych defektów wymagań; Prowadzi przegląd i weryfikację rezultatów analiz biznesowych; Doprowadza do akceptacji rozwiązań; Rozwija relacje pomiędzy wewnętrznymi i zewnętrznymi użytkownikami procesu; Rozwija i utrzymuje wymagania odnośnie dokumentacji w wymaganym formacie. Praca w godz.: 8:00-16:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 33 miesiące + czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Analityk biznesowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Zarządzanie
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe z zakresu zarządzania, 2 staż pracy: minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka,3) umiejętność-specjalność:Umiejętności analityczne krytycznej oceny informacji zebranych z wielu źródeł, umiejętność rozwiązywania konfliktów,Silne umiejętności rozwiązywania problemów i badań, myślenie systemowe, szybkie uczenie się,Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, prezentacyjne i ułatwiające spotkania,Orientacja na wyniki i dbałość o szczegóły,Umiejętności interpersonalne, pomocne w negocjowaniu priorytetów i rozwiązywaniu konfliktów między interesariuszami projektu,4) inne:biegła znajomość języka ukraińskiego w mowie i piśmie oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 206 PLN