Praca: Asystent lub starszy asystent farmacji

Asystent lub starszy asystent farmacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2619
OBOWIĄZKI:
a) realizacja szkoleń i konsultacji dotyczących leków, b) prowadzenie analiz i opracowań dotyczących farmakoterapii, c) monitorowanie zużycia wybranych leków, d) współpraca w zakresie tworzenia procedur związanych z farmakoterapią, e) inne zadania zgodnie z zakresem obowiązków. Oferta dostępna w sali C, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: kadry@4wsk.pl - w temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Farmaceuta - specjalista farmacji aptecznej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Farmacja

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe farmaceutyczne, staż pracy: minimum 2 lata pracy w zawodzie, prawo wykonywania zawodu, znajomość obsługi programów Word i Excel, średniozaawansowana znajomość języka angielskiego, tytuł specjalisty w dziedzinie farmacji szpitalnej lub klinicznej (dotyczy tylko starszego asystenta farmacji)

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 890 - 4 500 PLN