Praca: Audytor jakości

Audytor jakości
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1926
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja komponentów na linii produkcyjnej, kontrola dostaw oraz próbkowanie produkcji, do których pracownicy zostali przeszkoleni na rzecz Truvant Europe przez APT. Obsługa systemu produkcyjnego oraz QAD (m.in. wprowadzanie danych, rozliczanie scrapu), do którego pracownicy zostali przeszkoleni na rzecz Truvant Europe przez APT.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: min. rok w środowisku produkcyjnym, znajomość programu QAD, kiomunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość programu Excel

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 800 PLN