Praca: Automatyk

Automatyk

Masz doświadczenie w programowaniu sterowników PLC zdobyte dziale UR lub w firmie integratorskiej? Chcesz nadal rozwijać swoje umiejętności? Firma, która rozpoczyna rok z ogromną inwestycją (modernizacja linii produkcyjnych oraz wyposażenie produkcji w najnowocześniejsze na świecie maszyny i urządze­nia) czeka na Ciebie!

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez zdobywanie nowych doświadczeń wynikających z nowych inwestycji
  • ciekawą pracę w organizacji z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i tech­nologicznymi
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

zadania

  • programowanie sterowników PLC
  • nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym
  • modernizacja maszyn i urządzeń
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w parku maszynowym oraz wykonywanie dokumentacji
  • uczestnictwo w uruchomieniach instalacji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (automatyka, elektronika, mechatronika, informatyka)
  • doświadczenia zdobytego w dziale utrzymania ruchu lub w firmie integratorskiej
  • znajomości środowisk programistycznych sterowników PLC (mile widziane firmy Siemens)
  • znajomości systemów SCADA i paneli HMI firmy Siemens
  • biegłości w posługiwaniu się schematami elektrycznymi i pneumatycznymi
  • uprawnień SEP do 1 kV grupa 1
  • gotowości do pracy zmianowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47