Praca: Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 4931002, z dnia 2021-06-27

VegaFashionGroup od 1996 roku jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem włoskich marek premium na terenie Dolnego Śląska.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa Klienta marek premium
  • Doradztwo i stylizacja
  • Sprzedaż

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • Lubisz kontakt z ludźmi
  • Jesteś osoba otwartą, uśmiechniętą i kreatywną o dobrej aparycji
  • Chętnie angażujesz się w wykonywaną pracę
  • Praca w zespole nie jest dla Ciebie problemem
  • Obsługa Klienta jest dla Ciebie priorytetem
  • Moda to Twoja pasja
  • Znasz się na stylizacji i doradzaniu innym
  • Masz doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznym zespole, wyjątkową atmosferę pracy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Miejsce pracy: Wrocław