Praca: Doradca Techniczno-Handlowy na rynek niemiecki

Matplast sp. z o.o. jest wiodącym producentem stolarki okiennej na Dolnym Śląsku, działającym na rynku od ponad 20 lat. Stosujemy najnowsze rozwiązania w technologii produkcji i montaży, oferując naszym klientom najwyższą jakość produktów, kompetencje i profesjonalizm. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz stale rosnącym zaingerowaniem naszymi produktami poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy na rynek niemiecki
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • stacjonarna oraz telefoniczna obsługa klientów eksportowych
  • przygotowywanie wycen stolarki okiennej
  • opracowywanie zleceń produkcyjnych
  • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta B2B
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych
  • dobra organizacja zadaniowego czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja ) uzależniony od wyników pracy
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • szkolenia produktowe oraz techniczne
  • przyjazna atmosfera w pracy