Praca: Doradca techniczno-handlowy (rynek deweloperski)

Doradca techniczno-handlowy (rynek deweloperski)
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0635
OBOWIĄZKI:
Wizyty na budowach. Pozyskiwanie zamówień na materiały budowlane i urządzenia techniczne oferowane przez pracodawcę na potrzeby aktualnie realizowanych inwestycji deweloperskich. Samodzielne poszukiwanie realizowanych inwestycji i odbywanie wizyt na budowach, podczas których prezentuje się oferowane wyroby celem pozyskania zamówienia. Planowanie spotkań i raportowanie ich przebiegu. Utrzymywanie bieżącego kontaktu z biurem firmy poprzez narzędzia on-line i system CRM.Początkowo umowa zlecenie, następnie możliwa umowa o pracę. Praca przeważnie w godz.: 8:00-16:00, zadadaniowy system pracy. Oferta dostępna w sali G, C, D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 601 648 218, e-mail:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali przedstawiciele handlowi
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie, mile widziane budowlane, staż pracy: brak wymagań, obsługa komputera, pakietu MS Office,zdolność nawiązywania kontaktów, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,prawo jazdy na samochód osobowy (kat. B), mile widziana znajomość branży zaopatrzenia rynku inwestycji budownictwa deweloperskiego.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN