Praca: Doradca Techniczno - Handlowy

zatrudni:

DORADCÓW TECHNICZNO - HANDLOWYCH
branża przemysłowa
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Prezentacje, doradztwo i sprzedaż produktów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i kontraktów
  • Opieka i obsługa istniejących Klientów firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Współpraca z dostawcami, negocjacje cen zakupu i sprzedaży materiałów
  • Praca w siedzibie firmy
  • Wyjazdy do klientów w regionie Dolnego Śląska i województw ościennych
Wymagania:
  • Wykształcenie w kierunku technicznym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Inicjatywa, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość rynku przemysłowego
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • Nastawienie na realizację celów

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników