Praca: Drukarz sitodrukowy

Drukarz sitodrukowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1682
OBOWIĄZKI:
1.Kontrola zgodności kolorystyki zdobień z dokumentacją produkcyjną2.Kontrola zgodności lokalizacji zdobień z dokumentacją produkcyjną3.Kontrola zgodności rozmiarów zdobień z dokumentacją produkcyjną 4.Kontrola powtarzalności jakości zdobień w ramach zlecenia5.Kontrola zgodności ilości sztuk wyrobów z dokumentacją produkcyjną6.Kontrola i ewidencja ilości strat i wyrobów pełnowartościowych7.Kontrola zgodności technik haftu (haft płaski, haft 3D, aplikacja, naszywka, itp.) z dokumentacją produkcyjną 8.Uzupełnianie dokumentacji9.Nadzór i kontrola organizacji własnego stanowiska pracy 10.Czyszczenie, smarowanie, oliwienie maszyn EMB według harmonogramuPraca na czas określony: 3 lataGodziny pracy 6-14-22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy 3 m-ce

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN