Praca: Dyr. departamentu małych i średnich przedsiębiorstw oraz agrobiznesu

Dyr. departamentu małych i średnich przedsiębiorstw oraz agrobiznesu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0986
OBOWIĄZKI:
- opracowywanie, rekomendowanie do zatwierdzenia przez Zarząd oraz wdrażanie Strategii Banku na rynku SME i agrobiznes, w szczególności opracowanie Polityki Produktowej oraz Polityki Cenowej dla segmentu SME i Agrobiznesu, obejmującego rynek mikro i małych przedsiębiorstw, przedstawicieli wolnych zawodów, a także rolników i producentów rolnych,- planowanie i organizowanie procesu sprzedaży w segmencie SME i Agrobiznesu zmierzającego do realizacji planów sprzedaży poprzez rozdysponowanie zadań sprzedażowych i wyznaczanie celów na poszczególne jednostki organizacyjne,- odpowiedzialność za realizację celów i planów sprzedaży w segmencie SME i Agrobiznesu, monitorowanie oraz egzekwowanie wyników sprzedaży budowanie i utrzymanie relacji z Partnerami.Miejsce pracy: ul. LEGNICKA 48 m. BUD C-D, 54-202 WROCŁAWForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony , praca maksymalnie do 31.08.2021, praca w godzinach od 9-17. Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Tworzenie i zarządzanie projektem
Uprawnienia: odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu
Uprawnienia: aktywna obsługa klienta

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 15 lat znajomosć języka frnacuskiego na poziomie b1 w mowie i piśmie znajomosć języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie tworzenie i zarzadzanie projektem zarządzanie strategiczne przedsiębiorstwaodpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 37 000 PLN