Praca: Ekspert ds. analizy biznesowej

Ekspert ds. analizy biznesowej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2603
OBOWIĄZKI:
- Praca w zespole DEMAND, aby pomóc we wdrożeniu globalnego rozwiązania 3M SAP w celu zakończenia funkcji biznesowych.- Projektowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających procesy biznesowe OTC i MTO.- Zapewnienie, że dostarczone rozwiązanie spełnia globalne wymagania biznesowe.- Wsparcie konfiguracji i działań budowania WRICEF poprzez proces Lean Agile.- Zapewnienie kompletności wszystkich testów jednostkowych, łańcuchowych, integracyjnych i regresyjnych, prowadząc prace testowe dla przypisanych wersji.- Zapewnienie zgodności z dokumentacją, konfiguracją, projektami WRICEF, planami testów itp.- Wsparcie i prowadzenie działań związanych z wdrażaniem, optymalizacją i wsparciem globalnego rozwiązania SAP poprzez testowanie, przełączanie i zarządzanie danymi.- Zapewnienie spójności i jakości rezultatów na wszystkich etapach projektu.- Zrozumienie różnych procesów funkcjonalnych SAP i ścisła współpraca z innymi zespołami procesowymi w celu zapewnienia integralności rozwiązania.- Współpraca bezpośrednio z DEMAND i innymi wielofunkcyjnymi partnerami biznesowymi / IT, aby zapewnić terminowe dostarczanie rozwiązań.- Zrozumienie strategicznych potrzeb biznesowych i planów rozwoju produktu.- Analiza danych w celu dostarczania informacji lub podejmowania decyzji biznesowych.- Zapewnienie zgodności projektowanych rozwiązań z architekturą IT firmy 3M udział w przedłużonych podróżach służbowych. Praca w godz.: 9-17.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Analityk biznesowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe informatyczne,2 staż pracy: minimum 5 lat w IT, w obszarze SAP,3) umiejętność-specjalność:- Certyfikat ITIL 4,- doskonała znajomość SAP SD/LE/GTS, doświadczenie w konfigurowaniu SAP,- doskonała znajomość SAP FSCM, MM, PP, ABAP, FI, EWM, TM,- znajomość metodologii Waterfall oraz Agile,- doskonała znajomość programu MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint),- wysoko rozwinięta zdolności analityczne,- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,4) inne: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 021,77 PLN