Praca: Ekspert

Ekspert
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3275
OBOWIĄZKI:
Szkolenie pracowników przy wprowadzaniu nowych produktów, urządzeń, procedur i standardów. Planowanie i realizacja doszkalania pracowników, zależnie od potrzeb restauracji, zgodnie z aktualną polityką firmy. Poza godzinami związanymi bezpośrednio ze szkoleniem przykładna praca, na wskazanych przez przełożonych stanowiskach.Praca na czas określony] : 04.06.2021-03.06.2024Godziny pracy:7:00 - 00:00Miejsce pracy: siedziba firmy oraz inne lokalizacje wskazane przez Amrest Sp. z o.o. Kontakt z pracodawcą: 695951664
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, staż pracy min. 3 m-ce stażu w gastronomii, obsługa kasy fiskalnej, DYSPOZYCYJNOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSOBISTAwymagania aktualnej książeczki sanepidgotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w dni wolne

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN