Praca: Elektryk

Ogłoszenie numer: 4207894, z dnia 2021-02-15

  • Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • Rozwijamy firmę rodzinną, dla której ważni są ludzie i wartości jakimi się kierują,
  • Dostarczamy ciągle nowych i innych wyzwań.

Elektryk

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Firma z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko ELEKTRYK w dziale utrzymania ruchu.

Wymagania

  • dyspozycyjność,
  • min. 5-letni staż na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia SEP E-1, D-1
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość podstaw automatyki i sterowania maszyn.

DODATKOWO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • zapewnienie bezpiecznej organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych,
  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego,
  • konserwacje i naprawa systemów grzejnych form wtryskowych.

Oferujemy

  • oferujemy stałą pracę NA DWIE ZMIANY od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00, stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i wspieramy ich rozwój zawodowy.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN