Praca: EPMO / Project Management Office (PMO) Specialist

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
EPMO / Project Management Office (PMO) Specialist

LokalizacjaWrocław/REMOTE

Wsparcie administracyjne w obszarze finansów IT i portfela projektów

Zadania:
  • Procesowanie zamówień, faktur, weryfikacja finansowa dokumentów- praca z budżetem
  • Realizacja procesu dekretacji, dystrybucji i archiwizacji dokumentów Pionu IT
  • Przygotowywanie zleconych raportów, prezentacji, notatek oraz ich dystrybucja
  • Wsparcie pracowników EPMO w bieżącej realizacji celów zgodnie z wytycznymi menadżera Działu
Oczekiwany profil:
  • Absolwent uczelni wyższej- preferowane wykształcenie ekonomiczne/techniczne (mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze finansów, rachunkowości) lub student co najmniej III roku studiów (ekonomiczne lub techniczne)
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel + mile widziana znajomość Share Pointa)
  • Mile widziana znajomość Power BI
  • Mile widziana znajomość podstaw programowania (MS Access, MS SQL Server)
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu środków trwałych i amortyzacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i modelowania danych
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 albo 9-17
  • Dokładność i sumienność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka odpowiedzialność oraz kultura osobista
  • Komunikatywność na wysokim poziomie i proaktywna postawa oraz zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnym jak i polskim
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • pracę z nowymi technologiami
  • elastyczne formy współpracy
  • zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System