Praca: Frezer konwencjonalny

Frezer konwencjonalny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1625
OBOWIĄZKI:
Obsługa frezarki. Samodzielne przygotowanie i ustawienie maszyny przed obróbką. Ustawienie i zamocowanie elementu obrabianego. Kontrola techniczna wytworzonego elementu na podstawie rysunku technicznego. Dbałość o porządek w obrębie stanowiska pracy.Paraca w godz. 6-14Kontakt z pracodawcą: rekrutacja@ganz.org.pl lub rekrutacja@ganz.org.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność
Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku
Uprawnienia: rysunek techniczny

Wymagania inne:

wykształcenie zas. zawodowe, branżowe, doświadczenie na stanowisku, rysunek techniczny, praca w grupie, dobra organizacja czasu pracy, samodzielnośćumiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymiznajomości procesów obróbki skrawaniem

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN