Praca: Frezer

Frezer
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2848
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa 2 szt. frezarek konwencjonalnych,2. Dobór narzędzi zgodnie z zaplanowaną technologią, 3. Kontrola jakości detali wykonywanych na maszynie,4. Prowadzenie zapisów w dokumentacji produkcyjnej,5. Planowanie produkcji i dbałość i harmonogram produkcji. Oferta dostępna w sali F. Kontakt z pracodawcą - e-mail: biuro@kriosystem.com.pl, tel.: 605 480 145.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Frezer
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wyksztalcenie: brak wymagań,staż pracy: doświadczenie w wykonywaniu zawodu, znajomość technologii obróbki frezarskiej, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi, samodzielność w działaniu i organizacji pracy, zaangażowanie w powierzone zadania

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN