Praca: Higienistka/asystentka stomatologiczna

Higienistka/asystentka stomatologiczna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0374
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy,przygotowanie pacjenta do zabiegu,sterylizacja narzędzi zgodnie z procedurami,utrzymanie porządku w gabinecie,rejestracja pacjenta,znajomość obsługi komputeraMiejsce pracy: ul. Nowodworska 53B, 54-433 Wrocław,Kontakt kandydatów z pracodawcą: tel.: 530425588 lub: grazyna.mroz@gmail.comPraca w systemie jednozmianowym Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Higienistka stomatologiczna
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie pomaturalne/ policealne staż pracy 3 lata higienistka stomatologiczna obsługa kom[putera angielski na poziomie A2 w mowie , w piśmie A1

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN