Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Informatyk
Miejsce pracy: Radwanice
Numer: StPr/21/0418
OBOWIĄZKI:
Administrowanie systemem komputerowym i zapewnienie jego bezproblemowego działania. Administrowanie siecią i serwerami - okresowa kontrola stanu instalacji i urządzeń. Nadzór nad prawidłową pracą programów użytkowych, biurowych systemowych. Konfigurowanie i instalacja sprzętu komputerowego. Modernizacja i dbanie o bezawaryjne pracę sprzętu komputerowego oraz drukarek tj. wykonywanie drobnych napraw oraz diagnostyka problemów i zgłaszanie serwisowi informacji dotyczących nieprawidłowego działania sprzętu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : oraz MAC OS[Umiejętność 1] : Znajomość systemów operacyjncyh Microsoft, Windows, Linuks, MAZ OS, znajomość obsługi serwerów FTP, WWW, MTA, DNS, DHCP opartych na system LINUX

Miejsce pracy:

Radwanice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 560 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach