Praca: Inspektor ds. kadr

Inspektor ds. kadr
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/3036
OBOWIĄZKI:
1) sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy związanych z zatrudnieniem pracownika, rozwiązaniem umowy o pracę i wszelkich spraw związanych z przebiegiem pracy zawodowej,2) prowadzenie dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników zgodnie z wymogami prawa,3) naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,4) prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatkowych,5) prowadzenie ewidencji czasu pracy i sporządzanie miesięcznych harmonogramów czasu pracy,6) prowadzenie rejestru Zarządzeń,7) przygotowywanie niezbędnych sprawozdań związanych z funkcjonowaniem Centrum,8) prowadzenie spraw związanych z ZFSS,9) prowadzenie rejestru skarg i wniosków,10) archiwizacja dokumentów, Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 316 66 42, e-mail: sekretariat@pcus.plRekrutacja prowadzona w formie konkursu. Szczegółowe dane dotyczące wymagtanych dokumentów i sposobu złożenia oferty znajdują się na stronie: www.pcus.pl/wakaty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, preferowane kierunkowe lub pokrewne (zarządzanie kadrami, ekonomia administracja) i 2 lata pracy lub:średnie i minimum 4 lata pracy,staż pracy pożądany na stanowisku ściśle związanym z kadrami i płacami, umiejętność-specjalność: kadry i płace

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 500 PLN