Praca: Inspektor nadzoru i kontroli / pracownik działu marketingu

Inspektor nadzoru i kontroli / pracownik działu marketingu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2581
OBOWIĄZKI:
Nadzór i kontrola nad sprawną realizacją prac porządkowych wykonywanych przez pracowników na terenach zewnętrznych miasta Wrocławia, wspracie działu marketingu m.in. poprzez udział w przygotowywaniu przetargów oraz wykonywaniu innych orac biurowych. Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali C.Kontakt z pracodawcą - tel.: 664 468 242, e-mail: kadry@robot1.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: min. średnie, staż pracy: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B, umiejętność zarządzania grupąpodległych pracowników, umiejętność planowania pracy, zaangażowanie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN