Praca: Instruktor

Instruktor
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0692
OBOWIĄZKI:
Szkolenie nowych pracowników zgodnie ze standardami, odpowiedzialność za wdrażanie nowych produktów kuchni, praca według standardów przestrzegania zasad BHP, dbanie o czystość stanowiska pracy. Praca w godz.: 00-00, ruch ciągły, praca w dni wolne. 3/4 etatu. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, pl. Powstańców Śląskich 15-17 oraz inne lokalizacje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, staż pracy: mile widziany na podobnym stanowisku,wysoka kultura osobista, praca stojąca, obsługa kasy fiskalnej,wymagana aktualna książeczka sanepidowska, dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość,gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w dni wolne

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 100 - 3 100 PLN