Praca: Inżynier kontroli technicznej

Inżynier kontroli technicznej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1864
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: odbiory techniczne produkcji gotowej, kontrole międzyoperacyjne, weryfikacja zespołów i części pod kątem wyeksploatowania i możliwości ich regeneracji, pomiary geometryczne elementów pojazdów szynowych, kontrole elementów i zespołów roboczych.Praca w godz. 7:30-15:30Oferujemy: pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zdobycie doświadczenia, dofinasowanie dokształcania, szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenia zdrowotne, pakiety medyczne, ulgi na przejazdy kolejowe do 99%, karty multisport, dofinansowanie do wczasów i wycieczek.Warunkiem koniecznym udziału w procesie rekrutacji jest przesłanielistu motywacyjnego i cv na adres: kariera@dolkom.plProsimy o dodanie do CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:1. realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej umowy o pracę2. archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia w dowolnym czasie.Tak Nie*zaznaczyć właściwe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne Mechanika i Budowa maszyn lub Metrologia 5 lat doświadczenia na stanowisku uprawnienia do wykonywania badań nieniszczących, defektoskopowych, kontroli spoin. bardzo dobra znajomość działania i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem organizowanie własnej pracy stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych prawo jazdy kat.B

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN