Praca: Inżynier sprzedaży

Inżynier sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2377
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie kompleksowych ofert i budżetów, - aktywna sprzedaż usług oferowanych przez spółkę Zarmen Zakład Elektrobudowa. - opieka nad powierzonym tematem sprzedażowym (południe Polski), - ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym oraz działem technicznym, - udział w negocjacjach z Zamawiającym,- analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ, PFU, dokumentacja projektowa, projekt umowy), - analiza techniczna i cenowa ofert od poddostawców, - analiza rynku, - uczestnictwo w targach i sympozjach.Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali B, F. Kontakt z pracodawcą - e-mail: pawel.lukaszek@zarmen-elektrobudowa.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier sprzedaży
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: preferowane: elektromechanika, elektronika, automatyka i robotyka
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektromechanika, elektronika, automatyka i robotyka. staż pracy: brak wymagań, podstawowa znajomość PZP, dobra znajomość pakietu Office, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole,chęć rozwoju w obszarze sprzedaży, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 6 000 PLN