Praca: Inżynier w dziale iot

Inżynier w dziale iot
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2126
OBOWIĄZKI:
1) Wykonywanie testów funkcjonalnych na poszczególnych interfejsach sieci szkieletowej pomiędzy urządzeniami Nokia a innymi dostawcami sprzętu telekomunikacyjnego. 2) Weryfikacja kompatybilności elementów sieci radiowej Nokia z najnowszymi urządzeniami mobilnymi dostępnymi na rynku.3) Analiza problemów występujących w sieciach operatorów mobilnych w oparciu o standardy telekomunikacyjne (3GPP, IETF, ETSI itp.).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier telekomunikacji (wymagany staż - lata: 9)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: elektronika i inżynieria komunikacji
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe - licencjat w zakresie elektroniki i inżynierii komunikacji, staż pracy: min. 9-letnie doświadczenie w branży technicznej, certyfikat w zakresie oprogramowania, język angielski - biegłość w nowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 12 000 PLN