Praca: It support engineer

It support engineer
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1742
OBOWIĄZKI:

• Mailowa i telefoniczna obsługa techniczna klientów • Wsparcie podczas instalacji i aktywacji produktu • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i usuwaniu usterek • Współpraca z działem technicznym i centralą firmy • Dbanie o aktualizację danych klientów • Tworzenie raportów Miejsce pracy: ul. Ślężna 132, 53-111 Wrocław, Kontakt kandydatów z pracodawcą: tel.: 71 727 57 00 Forma umowy: umowa do 30.03.2022 z mozliwością przedłuzenia , godziny pracy od 9.00-800- praca na 3 zmiany Oferta w sali: H

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office
Uprawnienia: Angielska terminologia techniczna

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogolnokształcące staż pracy 2 lata znajomosć angielskiej terminologii technicznej obsługa komputera znajomosć języka hiszpańskiego na poziomie B2 znajomosć języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 439 PLN