Praca: Jr ap accountant (młodszy specjalista ds. księgowości)

Jr ap accountant (młodszy specjalista ds. księgowości)
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0955
OBOWIĄZKI:
- sprawdzanie i porzadkowanie wiaodmości e-mail; drukowanie, skanowanie faktur; sprawdzanie poprawnosci faktur oraz kontaktowanie się z dostawcami w celu wyjaśnienia nieprawidłowości; weryfikacja faktur oraz wysłanie faktur do osoby odpowiedzialnej za zatwierdzenie. Oferta dostępna w slai E, C. Kontakt z pracodawcą - Monika.Obojska@cognizant.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie: min. licencjat,staż pracy: od 0 do roku, znajomość języka angielskiego - min. na poziomie B2, umiejętność pracy z ludźmi,znajomość Excel

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 4 500 PLN