Praca: Kierowca kat. c

Kierowca kat. c
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2760
OBOWIĄZKI:
transport krajowypraca na umowę na czas nieokreślony poprzedzona 3-miesięcznym okresem próbnymKontakt z pracodawcą: 510300249
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: **Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: aktualne badania psychotechniczne
Uprawnienia: uprawnienia na przewóz rzeczy
Uprawnienia: Karta kierowcy

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zas. zawodowe, średnie, 3 lata stażu pracy jako kierowca kat. C, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu powyżej 3,5t, komunikatywność, elastyczność, uprawnienia na przewóz rzeczy, badania psychotechniczne, karta kierowcy do tachografu

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN