Praca: Kierowca kat.c

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Kierowca kat.c
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0162
OBOWIĄZKI:
Przewóz masy asfaltowej po powiecie dzierżoniowskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C

Wymagania inne:

minimum podstawowe, dośw. min.1 rok na stanowisku kierowcy samochodu ciężarowego oraz świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczyDnia 26.03.21r. pracodawca zmienił wymagania,bez świadectwa kwalifikacji na przewóz rzeczy.Dnia 07.04.21r. pracodawca zmienił wymagania, konieczne świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy.Obecnie prace są wykonywane na terenie Wałbrzycha w związku z czym pracodawca poszukuje kierowcę który dojedzie na miejsce pracy.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie