Praca: Kierowca krajowy i międzynarodowy (do 3,5 tony)

Kierowca krajowy i międzynarodowy (do 3,5 tony)
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/2216
OBOWIĄZKI:
- sprawdzanie zgodności załadunku z klientem, - nadzorowanie załadunku i rozładunku, - zabezpieczenie i przewóz ładunku, - dostarczanie towaru na czas i we wskazane miejsce, - prowadzenie dokumentacji z realizowanych dostaw (dok. CMR).Praca zadaniowa. Proponowany okres zatrudnienia: praca na umowę na czas określony - 3 lata - poprzedzona 3-miesięcznym okresem próbnym. Miejsce wykonywania pracy: teren kraju i Europy Zachodniej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: mile widziane minimum zasadnicze zawodowe każde, staż pracy: brak wymagań,prawo jazdy kat. B, punktualność, sumienność, dbanie o powierzony sprzęt, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 285 PLN