Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0991
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie auta dostawczego. Miejsce pracy: ul. Cukrowa 5 m. 2, 52-316 Wrocław, Kontakt kandydatów z pracodawcą: tel.: 535273113Forma umowy: zlecenie na 3 lata ok 70 godzin godzin miesięcznie, praca zgodna z charakterem pracy kierowcy. Wyjazdy 2-3 dniowe, głownie teren niemiec ,ale też cała UE Transport drobnych ładunków. Sala F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 3 miesiące prawo jazdy kat. b znajomosć jezyka ukraińskiego na poziomie A2 w mowie i A1 w piśmie Wykonywanie pracy według zleceń

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN