Praca: Kierowca

Kierowca
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0579
OBOWIĄZKI:
załadowanie i wyładowanie produktów,kompletowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem,sporządzania raportów z ilości i rodzaju zbytego towaru (przy dostawie do sklepów),dbanie o dobry stan pojazdu,przyjmowanie i realizacja zamówień na towary,rozliczanie się z klientami,przekazywanie faktur sprzedaży,Godzina zakończenia pracy 6:00 - 14:00kontakt z pracodawcą: 576749173
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna kat. C
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kategoria - B, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW, jęz. rosyjski B2, jęz. ukraiński B2 - współpraca z osobami ze Wschodu, które posługują się ww. językami

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 200 PLN