Praca: Kierownik budowy

Kierownik budowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1798
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad wykonaniemprac remontowo-budowlanych.Organizacja placu budowy, planowanie budżetu inwestycji, zarządzanie pracą podwykonawców, koordynowanie prac prowadzonych na inwestycji, zarządzanie zespołem.Jedna zmiana, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony.Miejsce pracy: województwo: dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskieKontakt z pracodawcą: biuro@multiprojekt.biz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 2 lata, budownictwo przemysłowe, uprawnienie konstrukcyjno-budowlane, prawo jazdy kat. B, znajomość jęz. angielskiego na poziomie podstawowym, umiejętnośc pracy w środowisku MS office

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

6 300 - 7 700 PLN