Praca: Kierownik finansowy

Kierownik finansowy
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/1515
OBOWIĄZKI:
budowa, rozwój i zarządzanie działem finansów (finanse, księgowość),odpowiedzialność za politykę finansową,tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych,przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu,współpraca z audytorami,Praca na czas określony: NA TRZY LATAGodziny pracy 8:00 - 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność zarządzania grupą ludzi
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, staż pracy 6 m-cy, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania grupą ludzi, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, jęz. koreański C1- Mile widziana znajomość języka angielskiego - mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe - znajomość języka koreańskiego jest konieczna do wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 10 000 PLN