Praca: Kierownik łańcucha dostaw

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Kierownik łańcucha dostaw
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/21/0199
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie i zarządzanie procesami planowania i przepływów materiałów, rozwijanie i optymalizacja procesów, identyfikacja wąskich gardeł procesu i wdrażanie rozwiązań, monitorowanie budżetu łańcucha dostaw, wskaźników KPI, codzienna odpowiedzialność operacyjna za planowanie i harmonogramowanie produkcji, zapewnienie dostępności komponentów do produkcji, prace nad rozwojem dostawców, zarządzanie przepływem materiałów od dostawców do punktu użycia, zarządzanie magazynem komponentów i bezpieczeństwem, zarządzanie poziomami zapasów, prowadzenie projektów w zakresie innowacji i cyfryzacji zgodnie ze strategią,zapewnienie kompetencji i rozwoju w zespole.Godz.pracy: 8:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Asertywnośc i radzenie sobie ze stresm w życiu zawodowym

Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚCI: Doskonałe umiejętności interpersonalne; Wysokie umiejętności osobiste w zakresie elastyczności i zdolności adaptacji oraz podejścia do ulepszania procesówDoświadczenie w inżynierii logistycznej i procesach przepływu materiałów ze znajomością planowania produkcji; Doświadczenie w zakresie wiedzy operacyjnej na temat SAP dla Logistyki i Materiałów, znajomość systemu MRPDoświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie