Praca: Kierownik projektu

Kierownik projektu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0513
OBOWIĄZKI:
- Ścisła współpraca z zespołami operacyjnymi i zarządzającymi projektami dla zapewnienia pomyślnej realizacji zadań edukacyjnych.- Współpraca ze starszymi rangą funkcjonariuszami EPAM, w tym ekspertami, trenerami i menadżerami zagadnień w celu wsparcia i koordynowania alokacji zasobów i wdrażania projektów, uświadomienia wszystkich terminów i pomocy w ustalaniu priorytetów. - Monitorowanie statusu programu / projektu / systemu, budżety i harmonogramy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Zarządzanie
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

1) poziom wykształcenia: wyższe - zarządzanie, 2) staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z obszarem IT,co najmniej 2 lata na stanowisku Managera projektu lub kierownika zespołu,co najmniej rok doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku, umiejętność zarządzania czasem i ustalanie priorytetów,obciążanie pracą w odniesieniu do samego siebie i członków Twojego zespołu,gotowość do poznawczego zgłębiania teorii edukacji i metodologii transformacji cyfrowej, zdolność do nawiązywania opartych na zaufaniu relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi,prawdziwie przedsiębiorcza mentalność typu spraw, by to się stało rozwój osobisty w szybko działającym, wymagającym środowisku,wysoki poziom uwagi i dbałość o szczegóły, udowodniona historia pracy na stanowiskach wymagających niezawodności, responsywności i koncentracji na kliencie, skuteczne zarządzanie w sytuacji wzrostów i spadków, umiejętność pracy i współpracy w zespole, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność rozwiązywania problemów z procesem, komunikatywna znajomość języka angielskiego, zarówno w pisaniu i mówieniu - jest koniecznością, znajomość języka rosyjskiego na poziomie B1 konieczna w pracy z kontrahentem

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 13 000 PLN