Praca: Kierownik projektu

Kierownik projektu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3012
OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie rozproszonymi zespołami inżynieryjnymi i projektowymi na całym świecie.- Równoczesne dostarczanie wielu projektów wdrożeniowych i wspierających przy użyciu metodologii Agile.- Ustanawianie, utrzymywanie i usprawnianie procesów delivery w oparciu o najlepsze praktyki i firmowe standardy PMO.- Zwiększanie przejrzystości organizacji delivery poprzez regularne i precyzyjne raportowanie statusu do VP of delivery.- Realizowanie projektów na czas, w ramach budżetu i zgodnie z oczekiwaniami klienta.- Osiąganie i utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta. - Stworzenie efektywnych kanałów komunikacji między zespołami projektowymi Gid Dynamics a organizacjami klientów.- Rozwój zespołu poprzez znajdowanie i przyciąganie talentów z rynku oraz rozwijanie wewnętrznych członków zespołu.Zadaniowy czas pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, preferowane na kierunku zarządzanie finansami, ekonomia,staż pracy: ogółem minimum 5 lat doświadczenia zawodowego, z czego co najmniej rok z 5 lat na stanowisku kierowniczym lub menedżerskim, znajomość języka rosyjskiego - poziom C2 w mowie i pismie - współpraca z interesariuszami posługującymi się językiem rosyjskim,znajomość metodologii Agile,umiejętność pracy w zespole, zdolności przywódcze

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 19 000 PLN