Praca: Kierownik w dziale product control

Kierownik w dziale product control
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1542
OBOWIĄZKI:
1. Zarządzanie zespołem: organizacja spotkań 1: 1 /zespołowych.2. Zarządzanie niską wydajnością, kontrola wskaźników KPI procesów i kontrola jakości produkcji.3. Weryfikacja dziennych rachunków zysków i strat poprzez porównywanie i rozliczanie bilansów. 4. Reprezentacja funkcji PC w kontaktach z innymi działami.5. Przeprowadzanie analitycznych przeglądów rachunku zysków i strat oraz bilansu. 6. Przeprowadzanie analitycznych przeglądów rachunku zysków i strat dla nowych instrumentów oraz ich bilansu. 7. Raportowanie kontroli, w tym odpowiedniej eskalacji problemów, punktów audytowych, poprawy kontroli, raportowanie zdarzeń i dokumentacji SOX. 8. Wkład w rozwój i doskonalenie systemów strategicznych oraz ich wdrażanie, ciągłe doskonalenie lokalnych procesów oraz aplikacji EUC.9. Obsługa procesów bieżących oraz okresowych, takich jak nowy biznes, weryfikacja przedtransakcyjna, przegląd bilansu, zamykanie ksiąg, kontrola SOX.10. Zarządzanie podległym zespołem pracowników planowanie i organizacja pracy; nadzorowanie realizacji zadań. Realizacja zadań określonych przez obowiązujące u Pracodawcy polityki i procesy z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik działu finansowego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe, mile widziane na kierunku finansowym,2) staż pracy: ponad 2,5 roku doświadczenia zawodowego na stanowisku managerskim,3) umiejętność-specjalność:Umiejętność pracy zespołowej,Biegła znajomość Excela w stopniu zaawansowanym,Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne (pisemne / werbalne),Szczegółowa wiedza i rozumienie zasad oraz standardów rachunkowości dotyczących produktów bankowości inwestycyjnej,Dbałość o szczegóły, nadzorująca postawa z mocną orientacją na wyniki,Zdolność ustalania priorytetów i dotrzymywania częstych dziennych i miesięcznych terminów,Proaktywność z pozytywnym nastawieniem do zadań i ciągłego rozwoju,Zaawansowane zdolności interpersonalne,Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,4) inne: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 22 083,34 PLN