Praca: Kierownik zmiany

Kierownik zmiany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2293
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zmian w restauracji. Kontrolowanie kosztów sprzedaży, Kontrolowanie właściwego poziom zapasów i dbanie o dostępność produktów. Motywacja i docenianie pracowników, aby osiągali jak najlepsze wyniki. Analiza wyników oraz wybranych kategorii kosztowych , związanych z produktami oraz prawidłowym funkcjonowaniem restauracji.Praca w godz. 7:00-00:00Miejsce pracy: siedziba pracodawcy oraz inne lokalizacje wskazane przez Amrest Sp. z o.o.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia,wymagania aktualnej książeczki sanepid, obsługa kasy fiskalnejgotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w dni wolne, dyspozycyjność, wysoka kultura osobistadoświadczenie min 3 miesięcy w gastronomii

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 600 PLN