Praca: Kierownik zmiany

Kierownik zmiany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2418
OBOWIĄZKI:
-koordynowanie prac operatorów maszyn ; -pakowanie oraz gratowanie wyrobów;-kontrola jakościowa wyrobów;-ewidencja wykonywanych prac; -dbanie o przestrzeganie zasad BHP i 5SMiejsce pracy: Starggradzka 6, 54-156 Wrocław Kontakt z pracodawcą: ul. Strgradzka 3 Wrocław Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w ruchu ciągłym w godz 6-14,14-22,22-6Kontakt z w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator wtryskarki
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, staż pracy minimum 4 lata doświadczenia w pracy na produkcji, zdolności manualne, spostrzegawczość komunikatywnosć, zarządzanie zespołem , umiejętność delegowania pracy pod presją czasu.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 400 PLN