Praca: Konserwator oczyszczalni ścieków

Konserwator oczyszczalni ścieków
Miejsce pracy: Żórawina
Numer: StPr/21/0892
OBOWIĄZKI:
1. nadzorowanie procesów technologicznych oczyszczania ścieków,2. kontrola i obsługa urządzeń technologicznych oczyszczalni ścieków,3. konserwacja oraz naprawy maszyn i urządzeń oczyszczalni ścieków,4. obsługa punktu zlewnego,5. kontrola i obsługa sieci kanalizacji sanitarnej,6. kontrola i obsługa urządzeń pompowni ścieków,7. przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych o wystąpieniach awarii,8. pielęgnacja zieleni oraz koszenie trawy na obiektach oczyszczalni i pompowniach ścieków.Godziny pracy 6:00 - 14:00Praca na okres próbny: 3 miesiąceKontakt z pracodawcą: sekretariat@wodociagizorawina.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: w zakresie konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnych,
Uprawnienia: Kurs - Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV

Wymagania inne:

wykształcenie zas. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń przemysłowych,umiejętność obsługi komputeraw zakresie konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnych,w zakresie konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnych,prawo jazdy kategoria - B,Kurs - Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV

Miejsce pracy:

Żórawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN