Praca: Kontroler Finansowy [rekrutacja prowadzona online]

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Kontroler Finansowy [rekrutacja prowadzona online] - Wrocław
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (w szczególności Excel, Access, PowerPoint)
  • Wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych – w szczególności z wykorzystaniem SQL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, zaangażowanie, kreatywność i dociekliwość

Mile widziane doświadczenie w dużych firmach handlowych

Obowiązki:
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych oraz operacyjnych
  • Opracowywanie planów finansowych, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • Przygotowywanie analiz ad hoc, wnioskowanie, rekomendacje
  • Wspieranie poszczególnych działów w zrozumieniu procesów finansowych przedsiębiorstwa (Business Partnering) poprzez analizę wymagań biznesowych, proponowanie i weryfikacja rozwiązań,
  • Kalkulacja, raportowanie i analiza KPIs operacyjnych, sprzedażowych, finansowych
  • Budowanie i rozwój narzędzi raportowania i analiz wspierających podejmowanie decyzji oraz modeli finansowych i ekonometrycznych
  • Współpraca ze wszystkimi powiązanymi obszarami w celu efektywnej obsługi procesów zachodzących w organizacji
  • Współudział we wdrażaniu nowych rozwiązań raportowo-analitycznych BI/DWH/ERP
  • Aktywne uczestnictwo w zamknięciach miesiąca oraz prognozowaniu i budżetowaniu
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop).