Praca: Kontroler jakości - metrolog

Kontroler jakości - metrolog
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2444
OBOWIĄZKI:
1. Szacowanie potrzeb surowcowych pod bieżącą i przyszłą produkcje.2. Nadzorowanie procesu zamówienia, a w szczególności:- składnie zamówień w systemie pracodawcy oraz systemach klienckich oraz nadzór nad ich realizacją,-bieżąca analiza stanów magazynowych,- optymalizacja kosztów związanych z zakupem, - pozyskiwanie nowych dostawców, - ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z bieżącymi oraz nowymi dostawcami,-przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza otrzymanych ofert,- składanie i nadzorowanie reklamacji pod względem ilościowym,- sporządzanie analiz i raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych,3. Przetwarzanie faktur zakupowych.4. Wystawianie faktur sprzedaży.4. Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie procesów zakupowych.Miejsce pracy: ul. KĘPIŃSKA 8, 51-132 WrocławForma umowy: umowa na okres próbny, praca w godzinach od 7-15.Kontak z pracodawcą: PRACA@BIKKOPLAST.PL lub: 536755333Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

•wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,staż pracy 1 rok •znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,•dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) lub równoważnych,

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 850 PLN