Praca: Kontroler jakości - metrolog

Kontroler jakości - metrolog
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2440
OBOWIĄZKI:
•Sporządzanie, wydruk i dostarczanie etykiet,•Sprawdzanie poprawności rejestrowania ilości braków przez operatorów,•Nadzór nad odpowiednim zagospodarowaniem stanowisk pracy operatorów,•Sporządzanie raportów produkcyjnych,•Monitorowanie właściwego oznakowania maszyn,•Nadzór oraz organizowanie pracy podległym pracownikom.Miejsce pracy: ul. KĘPIŃSKA 8, 51-132 WrocławKontakt z pracodawcą: PRACA@BIKKOPLAST.PL lub: 536755333Praca na 3 zmiany w godzinach od 6-14, 14-22, 22-6 Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie branżowe Znajomości MS Office:•Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowy•Umiejętność wyszukiwania informacji, analizy i porównywania informacji,•Dokładność i skrupulatność,•Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,•Znajomości MS Office.

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 450 PLN