Praca: Koordynator do spraw cudzoziemców

Koordynator do spraw cudzoziemców
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1558
OBOWIĄZKI:
Poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów do pracy, wystawianie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach internetowych,wsparcie nowo zatrudnionych pracowników, zarządzanie projektami rekrutacyjnymi na terenie Polski, Ukrainy, Białorusi.Stały kontakt z zatrudnionymi pracownikami, a także wybrane czynności administracyjne związane z obsługą zatrudnieniapracowników np. zarządzanie absencją i rotacją pracowników, skierowanie na badania, sporządzanie kart pracy; Tworzenieraportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia.Miejsce pracy: ul. Wałbrzyska 6, 52-314 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj 3 lata, praca w godzinach od 8-16 Kontakt pracodawcą: +48731286849Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie

Wymagania inne:

Wykształcenie srednie ogolnokształcące prawo jazdy kat.B znajomość jezyka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie znajomosć języka rosyjskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie znajomosć języka ukraińskiego na poziomie c1 w mowie i piśmie znajomość programów komputerowych - Word, ExelUmiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjnebez znaczenia

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN