Praca: Koordynator ds. zarządzania i organizacji

Koordynator ds. zarządzania i organizacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1261
OBOWIĄZKI:
Koordynacja i organizowanie pracy biura (obsługa telefoniczna, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej); umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ofert, kompletowanie dokumentów i współudział w zawieraniu transakcji, aktualizacja bazy danych klientów, monitorowanie rynku nieruchomości; dodatkowo doradztwo w zakresie uzyskania dokumentów legalizyjących pobyt i pracę w Polsce;Miejsce pracy: ul. LEKCYJNA 7B-2 m. 11, 51-169 WROCŁAWForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca na 1/2 etatu w godzin ach od 8.00-12.00Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, pakietu MS Office

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe biegła obsługa komputerarosyjski na poziomie C2 w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i pismie wymagana znajomość programu Autocad, Photoshop znajomość polskiego rynku nieruchomości (dodatkowo mile widziana znajomość rynku nieruchomości na Ukrainie, Białorusi, w Rosji, Kazachstanie, Chinach)otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów, bezkonfliktowość; umiejętność profesjonalnej obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami;

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN