Praca: Koordynator logistyki magazynowej

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Koordynator logistyki magazynowej
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Numer: StPr/21/0285
OBOWIĄZKI:

Zamawianie w systemie materiałów na produkcję, przyjmowanie na stan zgodnie z dokumentami zamówionych surowcó, zapewnienie ciągłości produkcji, wykonywanie na bieżąco odpowiednich przesunięć, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, opisywanie na bieżąco faktur do księgowości, praca na standardzie 5S, ciągła inwentaryzacja stanów magazynowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym Doświadczenie zawodowe: ok. 2 lata w gospodarce magazynowej Uprawnienia/Umiejętności: znajomość programu Graffiti, obsługa wózka widłowego

Miejsce pracy:

Jelcz-Laskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie