Praca: Koordynator usług porządkowych

Koordynator usług porządkowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3236
OBOWIĄZKI:
• organizacja pracy podległego zespołu (pracowników porządkowych sprzątających klatki schodowe w budynkach mieszkalnych lub pomieszczenia biurowe),• nadzór i kontrola wykonywanych usług,• kontakty z kontrahentami w celu zapewnienia jak najlepszejjakości wykonywanych usługPraca na czas określony: 3 lataGodziny pracy 7:00 - 15:00Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@abc-service.plKontakt z pracodawcą: m.kolodziejczyk@abc-service.pl lub 604790425
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Od kandydatów oczekujemy:• wykształcenia min. zawodowego,• umiejętności pracy pod presją czasu,• prawa jazdy kat. B,• dyspozycyjność,• znajomości pakietu Ms Office (Word, Excel),• doświadczenie w kierowaniu grupą pracownikówZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@abc-service.pl

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN