Praca: Koordynatorka projektów

Koordynatorka projektów
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0863
OBOWIĄZKI:
koordynacja projektów artystycznych, badawczych i edukacyjnych; koordynacja działań warsztatowych; tworzenie i realizacja scenariuszy warsztatowych; koordynacja działań marketingowych i sprzedażowych; kontakt z odbiorcami projektów badawczych, artystycznych i edukacyjnych; promocja działań projektowych i warsztatowych. Miejsce pracy: ul. Szczytnicka 40 m. 1b, 50-382 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w godzinach od 10-18Praca na 1/3 etatu.Oferta w sali: E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

CU Wykształcenie wyższe biegła obsługa komputera Znajomość PJM, doświadczenie pracy z osobami z niepełnosprawnością wzorku i z osobami z niepełnosprawnością słuchuznajomość języka rosyjskiego -warsztaty bedą prowadzone w języku ukraińskim oraz rosyjskimznajomosć języka ukraińskiego biegła obsługa komputeraznajomość języka migowego - warunek konieczny

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 988,2 PLN