Praca: Kosztorysant instalacji elektrycznych

Firma Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Sp. Jawna

poszukuje osoby na stanowisko:

Kosztorysant instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • opracowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o projekty wykonawcze
  • składanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców
  • komunikacja z dostawcami w zakresie doprecyzowania ofert
  • współpraca z pozostałymi pracownikami biura
Wymagania od kandydata:
  • podstawowa znajomość programu AutoCad
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej (elektryczna i teletechniczna)
  • wiedza z zakresu elektryki oraz teletechniki
  • dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programów kosztorysowych (BIMestiMate, Norma Pro)
Oferujemy:
  • ciekawą i motywującą pracę w przyjaznym zespole
  • zdobycie doświadczenia
  • możliwość rozwoju przy wsparciu specjalistów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności